STARTŲ LAIKAI
Advance 10 km trasa
Ugnius Buitkus, klubasTOP Dogz, starto laikas 12:00:00
Julius Tomaševičius, klubas laukinis trail, startas 12:01:00
Tomas Jacukevičius, klubas Lithuania Valstybės sienos apsauga, startas12:02:00
Mindaugas Stiklickas, starto laikas 12:03:00
Miroslav Korvel,Lietuvos Tarnybinės šunininkystės klubas, starto laikas 12:04:00
Artūras Radvilas, startas 12:05:00
EglėTamulytė - Nenortienė, klubas Belgola, startas 12:06:00
Rima Kontenytė, startas 12:07:00
Monika Šneiderytė, startas 12:08:00
Dovilė Bačiulytė, klubas Fluidus, startas 12:09:00
Platinum 4,5 km trasa
Algimantas Alksmantas, klubas Dviračių salonas Cycling team, startas12:15:00
Ivan Blinov, startas 12:15:30
Martynas Mičiūnas, startas 12:16:00
Janis Šalts, klubas DogSport Carnikava, startas 12:16:30
Aleksandras Keiras, startas 12:17:00
Augustas Jonaitis, startas 12:17:30
Karolis Rimkus, startas 12:18:00
Gediminas Sinkevičius, klubas Belgola, startas 12:18:30
Martynas Aleškevičius, klubas Shelti Canicross, startas12:19:00
Martynas Puodžiūnas, klubas Miško broliai, startas 12:19:30
Ernestas Česonis, startas 12:20:00
Jonas Stasiukynas, startas 12:20:30
Andrius Šimelevičius, startas 12:21:00
Rimas Grybas, startas BK Maratonas, startas 12:21:30
Vaida Vaižmužytė, startas 12:25:00
Aistė Grigorjevaitė, startas 12:25:30
Marta Ivanova, startas 12:26:00
Rita Lysiakovienė, Bėgimo klubas, startas 12:26:30
Ieva Vaitkienė, startas 12:27:00
Lolita Paragytė - Agejeva, startas 12:27:30
Lukrecija Petkutė - Dailydienė, klubas LithuaniaGreatPet šunų dresūros mokykla, startas 12:28:00
Greta Šutovaitė, startas 12:28:30
Dalia Nikolaus, klubas Bostonas, startas 12:29:00
Aušra Kadziauskienė, klubas Bigliai, startas 12:29:30
Brigita Jasel, klubas Fluidus, startas 12:30:00
Vita Ličytė, startas 12:30:30
Eglė Galimovienė, Bėgimo klubas, startas 12:31:00
Renata Matuliauskienė, klubas Gudbaibluskai, startas 12:31:30
Yuliya Maretskaya, klubas Crazy Foxes, startas 12:32:00
Jurgita Palionienė, startas Vilniaus šunų mylėtojų bendrija, startas 12:32:30
Rūta Cimarmanaitė, startas 12:33:00
Agnė Mejerė, startas12:33:30
Vaikų 1 km trasa
Maksim Keiras, jklubas Auksinis Feniksas, startas 13:00:00
Kornelija Mažeikaitė, klubas Vilniaus šelčių mylėtojų klubas, startas 13:01:00
Tomas Januška, startas 13:02:00
Liepa Balčiūnaitė, klubas Australų aviganiai, startas 13:03:00
Erika Steponavičiūtė, startas 13:04:00
Donata Januškaitė, startas 13:05:00
Alina Baraškova, startas 13:06:00
Gustas Grigorjevas, startas 13:07:00
Dominyka Mačiekutė, klubas GreatPet, startas 13:08:00
Haroldas Lysiakovas, klubas 13:09:00
Jekabs Bruiko, klubas DogSport Carnikava, startas 13:10:00
Matas Palionis, klubas Vilniaus šunų mylėtojų bendrija, startas 13:11:00
Taja Keiras, klubas Auksinis Feniksas, startas 13:12:00
Aronas Mažeika, Vilniaus šelčių mylėtojų klubas, startas 13:13:00
Elizaveta Vasiljeva, klubas Fluidus, startas 13:14:00
Ugnius Buitkus, klubasTOP Dogz, starto laikas 12:00:00
Julius Tomaševičius, klubas laukinis trail, startas 12:01:00
Tomas Jacukevičius, klubas Lithuania Valstybės sienos apsauga, startas12:02:00
Mindaugas Stiklickas, starto laikas 12:03:00
Miroslav Korvel,Lietuvos Tarnybinės šunininkystės klubas, starto laikas 12:04:00
Artūras Radvilas, startas 12:05:00
EglėTamulytė - Nenortienė, klubas Belgola, startas 12:06:00
Rima Kontenytė, startas 12:07:00
Monika Šneiderytė, startas 12:08:00
Dovilė Bačiulytė, klubas Fluidus, startas 12:09:00
Platinum 4,5 km trasa
Algimantas Alksmantas, klubas Dviračių salonas Cycling team, startas12:15:00
Ivan Blinov, startas 12:15:30
Martynas Mičiūnas, startas 12:16:00
Janis Šalts, klubas DogSport Carnikava, startas 12:16:30
Aleksandras Keiras, startas 12:17:00
Augustas Jonaitis, startas 12:17:30
Karolis Rimkus, startas 12:18:00
Gediminas Sinkevičius, klubas Belgola, startas 12:18:30
Martynas Aleškevičius, klubas Shelti Canicross, startas12:19:00
Martynas Puodžiūnas, klubas Miško broliai, startas 12:19:30
Ernestas Česonis, startas 12:20:00
Jonas Stasiukynas, startas 12:20:30
Andrius Šimelevičius, startas 12:21:00
Rimas Grybas, startas BK Maratonas, startas 12:21:30
Vaida Vaižmužytė, startas 12:25:00
Aistė Grigorjevaitė, startas 12:25:30
Marta Ivanova, startas 12:26:00
Rita Lysiakovienė, Bėgimo klubas, startas 12:26:30
Ieva Vaitkienė, startas 12:27:00
Lolita Paragytė - Agejeva, startas 12:27:30
Lukrecija Petkutė - Dailydienė, klubas LithuaniaGreatPet šunų dresūros mokykla, startas 12:28:00
Greta Šutovaitė, startas 12:28:30
Dalia Nikolaus, klubas Bostonas, startas 12:29:00
Aušra Kadziauskienė, klubas Bigliai, startas 12:29:30
Brigita Jasel, klubas Fluidus, startas 12:30:00
Vita Ličytė, startas 12:30:30
Eglė Galimovienė, Bėgimo klubas, startas 12:31:00
Renata Matuliauskienė, klubas Gudbaibluskai, startas 12:31:30
Yuliya Maretskaya, klubas Crazy Foxes, startas 12:32:00
Jurgita Palionienė, startas Vilniaus šunų mylėtojų bendrija, startas 12:32:30
Rūta Cimarmanaitė, startas 12:33:00
Agnė Mejerė, startas12:33:30
Vaikų 1 km trasa
Maksim Keiras, jklubas Auksinis Feniksas, startas 13:00:00
Kornelija Mažeikaitė, klubas Vilniaus šelčių mylėtojų klubas, startas 13:01:00
Tomas Januška, startas 13:02:00
Liepa Balčiūnaitė, klubas Australų aviganiai, startas 13:03:00
Erika Steponavičiūtė, startas 13:04:00
Donata Januškaitė, startas 13:05:00
Alina Baraškova, startas 13:06:00
Gustas Grigorjevas, startas 13:07:00
Dominyka Mačiekutė, klubas GreatPet, startas 13:08:00
Haroldas Lysiakovas, klubas 13:09:00
Jekabs Bruiko, klubas DogSport Carnikava, startas 13:10:00
Matas Palionis, klubas Vilniaus šunų mylėtojų bendrija, startas 13:11:00
Taja Keiras, klubas Auksinis Feniksas, startas 13:12:00
Aronas Mažeika, Vilniaus šelčių mylėtojų klubas, startas 13:13:00
Elizaveta Vasiljeva, klubas Fluidus, startas 13:14:00
Išankstinė registracija į varžybas internetu jau baigėsi. Kilus klausimams susisiekite su organizatoriais el.paštu [email protected].
Startiniai mokesčiai registruojantis internetu:
DCC (vaikų bėgimas) – 2 eur;
Platinum DCW4,5, Platinum DCM4,5 (vyrai, moterys 4,5 km) – 6 eur;
Advance DCW10, Advance DCM10 (vyrai, moterys 10 km) – 10 eur.
Startinis mokestis mokamas renginio dieną dalyvių startinių paketų išdavimo metu.
Registruojantis varžybų dieną startiniai mokesčiai yra šie:
DCC (vaikų bėgimas) – 4 eur;
Platinum DCW4,5, Platinum DCM4,5 (vyrai, moterys 4,5 km) – 10 eur.
Advanced DCW10, Advanced DCM10 (vyrai, moterys 10 km) – 15 eur.
Startiniai mokesčiai registruojantis internetu:
DCC (vaikų bėgimas) – 2 eur;
Platinum DCW4,5, Platinum DCM4,5 (vyrai, moterys 4,5 km) – 6 eur;
Advance DCW10, Advance DCM10 (vyrai, moterys 10 km) – 10 eur.
Startinis mokestis mokamas renginio dieną dalyvių startinių paketų išdavimo metu.
Registruojantis varžybų dieną startiniai mokesčiai yra šie:
DCC (vaikų bėgimas) – 4 eur;
Platinum DCW4,5, Platinum DCM4,5 (vyrai, moterys 4,5 km) – 10 eur.
Advanced DCW10, Advanced DCM10 (vyrai, moterys 10 km) – 15 eur.